Безплатна доставка

Farma.bg Лекарства за Кашлица

Виж количка
0 избрани продукти
Филтри
Категории с падащо меню
  • Марки
  • Избери по

    Цена

    3лв. - 78лв.

    Лекарства за Кашлица

    Продукти

    • АЦЦ-АЦЕТИЛЦИСТЕИН АКУТ 600 / АCC ACETYLCYSTEINE ACUTE 600 гореща напитка прах 600 мг x 10 - Sandoz

      за втечняване на бронхиалния секрет и улесняване на отхрачването при остри и хронични белодробни болести като остър и хроничен бронхит, хронична обструктивна белодробна болест (ХОББ), бронхиектазии (трайно разширение на бронхите), свързани с повишено образуване и затруднено отделяне на бронхиалния секрет.; ACC ACUTE 600 SACHETS 10 .6 G - АЦЦ акут 600, Сандоз, Sandoz, АЦЦ-АЦЕТИЛЦИСТЕИН АКУТ 600 / АCC ACETYLCYSTEINE ACUTE 600 гореща напитка прах 600 мг x 10 - Sandoz

      Shop now »
      -12%
      Цена: 8.99лв.
      Каталожна цена: 10.19лв.
      отстъпка
      Отстъпка
      Цена: 8.99лв.
      Каталожна цена: 10.19лв.
      Отстъпка: 1.20лв. (11.78%)
    • АЦЦ АЦЕТИЛЦИСТЕИН 200 / АCC ACETYLCYSTEINE 200- прах 200мг x 20 - Sandoz

      За втечняване на секрета и улесняване отхрачването при заболявания на дихателната система, свързани с образуването на много жилав секрет. ACC 200 SACHETS 20 .1 G - АСС® 200, Сандоз, Sandoz е лекарствен продукт, който втечнява вискозния секрет в респираторния тракт. АЦЦ АЦЕТИЛЦИСТЕИН 200 / АCC ACETYLCYSTEINE 200- прах 200мг x 20 - Sandoz , ацеце

      Shop now »
      Цена: 7.59лв.
    • АЦЦ- АЦЕТИЛЦИСТЕИН 100 / ACC ACETYLCYSTEINE 100 прах 100мг x 20 бр.- Sandoz

      при заболявания на дихателната система, свързани с образуването на много жилав секрет; Прилага се при остри и обострени хронични заболявания на бронхите и белия дроб, свързани с нарушения в образуването и транспорта на бронхиалния секрет. ACC 100 SACHETS 20 .1 G - АСС® 100, Сандоз, Sandoz АЦЦ ацеце, Ацетилсистеин, Acetylcysteine, АЦЦ- АЦЕТИЛЦИСТЕИН 100 / ACC ACETYLCYSTEINE 100 прах 100мг x 20 бр.- Sandoz, ацц 100

      Shop now »
      Цена: 7.05лв.
    • Проспан Ликвид Саше 21 бр х 5 мл

      Проспан, проспан, сашета, бръшлян, сащета при кашлица, дихателни пътища, остри възпаления на дихателните пътища, бронхит, сироп, prospan, hedera helix, Prospan Liquid, Engelhard Arzneimittel GmbH & Co Проспан Ликвид Саше 21 бр х 5 мл

      Shop now »
      Цена: 9.85лв.
    • Проспан Пастили 26 мг х20 таблетки за смучене

      пастили, таблетки за смучене при кашлица, проспан, бръшлян, хронични и остри хронични заболявания, кашлица, бронхиални заболяеания, екстракт от бръшлян, prospan, Engelhard Arzneimittel GmbH & Co Проспан Пастили 26 мг х20 таблетки за смучене

      Shop now »
      Цена: 9.15лв.
    • БРОНХОСТОП СИНЕ / BRONCHOSTOP SINE х120 мл - Kwizda Pharma GmbH

      Сироп против кашлица и възпалено гърло. За перорален прием. С приятен вкус на малина. С благоприятен ефект при: - суха кашлица - болки в гърлото Успокоява кашлицата. Отхрачващо действие. Успокоява фарингеалната лигавица и намалява дрaзненето. Облекчава дишането. Притежава антисептични свойства. Успокоява възпалената лигавица. Подпомага нормалната функция на дихателните пътища; БРОНХОСТОП СИНЕ / BRONCHOSTOP SINE х120 мл - Kwizda Pharma GmbH, bronhostop sine

      Shop now »
      Цена: 13.25лв.
    • БРОНХОСТОП / BRONCHOSTOP сироп х150 мл - Kwizda Pharma

      за облекчаване на дразненето в гърлото и подпомагане на отхрачването на жилав секрет при кашлица, свързана с простудни заболявания, Бронхо стоп, Bronho stop, Bronchostop, Broncho stop BRONCHOSTOP, БРОНХОСТОП Сироп / BRONCHOSTOP Syrup х150 мл - Kwizda Pharma

      Shop now »
      Цена: 8.95лв.
    • Бронхостоп Спрей / Bronchostop Spray х15 мл - Kwizda Pharma GmbH

      БРОНХОСТОП спрей за устна лигавица е разтвор, съдържащ екстракти от градински чай и градинска мащерка като активни вещества. БРОНХОСТОП спрей за устна лигавица е традиционен растителен лекарствен продукт, който се използва за симптоматично лечение на възпаления в устата или гърлото (възпалено гърло, пресипналост и проблеми при преглъщане), дължащи се на простудни заболявания. БРОНХОСТОП спрей за устна лигавица е традиционен растителен лекарствен продукт за употреба при определените показания, основаващи се изцяло на дългосрочна употреба.БРОНХОСТОП спрей за устна лигавица е бистър кафяв разтвор с характерен мирис и вкус (на мента). Продуктът се предлага в кафяви стъклени бутилки, съдържащи 15 ml (достатъчни за не по-малко от 100 впръсквания), с дозираща спрей-помпа и накрайник; Бронхостоп Спрей / Bronchostop Spray х15 мл - Kwizda Pharma GmbH, бронхо стоп спрей, bronho stop sprei

      Shop now »
      Цена: 12.25лв.
    • Бронхостоп Пастили / Bronchostop Pastilles х20 броя - Kwizda Pharma

      Пастили за кашлица с Градинска мащерка, сух екстракт от стръкове. Активно вещество от растителен произход. Втечнява жилавия секрет. Подпомага отхрачването. Традиционен лекарствен продукт. Използва се като експерт при кашлица, свързана с простудни заболявания; Бронхостоп Пастили / Bronchostop Pastilles х20 броя - Kwizda Pharma, bronhostop pastili, квизда фарма

      Shop now »
      Цена: 8.05лв.
    • МУКОСОЛВАН / MUCOSOLVAN сироп 15мг/5мл х 100 мл - Boehringer Ingelheim

      За секретолитично лечение на остри и хронични заболявания на бронхите и белия дроб, протичащи с абнормална бронхиална секреция и нарушен транспорт на секрета (храчки). MUCOSOLVAN SYRUP 15 MG 1 100 ML, Boehringer Ingelheim, Бьорингер, Биорингер, МУКОСОЛВАН / MUCOSOLVAN сироп 15мг/5мл х 100 мл - Boehringer Ingelheim

      Shop now »
      Цена: 6.38лв.
    • МУКОСОЛВАН /MUCOSOLVAN сироп 30 мг/5 мл 100 мл- Boehringer Ingelheim

      За секретолитично лечение на остри и хронични заболявания на бронхите и белия дроб, протичащи с абнормална бронхиална секреция и нарушен транспорт на секрета (храчки). MUCOSOLVAN SYRUP 30 MG 1 100 ML, Boehringer Ingelheim, Бьорингер, Биорингер - Амброксол

      Shop now »
      Цена: 7.09лв.
    • МУКОСОЛВАН /MUCOSOLVAN таблетки 30 мг x 20 бр. - Boehringer Ingelheim

      MUCOSOLVAN TABS 30 MG 20, Boehringer Ingelheim, Бьорингер, Биорингер - Амброксол, активната съставка на МУКОСОЛВАН повишава секрецията на дихателните пътища, улеснява отхрачването и облекчава изкашлянето.
      МУКОСОЛВАН се използва за секретолитично лечение на остри и хронични заболявания на бронхите и белия дроб, протичащи с повишена бронхиална секреция и нарушен транспорт на секрета (храчки).

      Shop now »
      Цена: 6.05лв.
    • МУКОСОЛВАН / MUCOSOLVAN капсули с удължено освобождаване 75 мг x 10 бр. - Boehringer Ingelheim

      За секретолитично лечение на остри и хронични заболявания на бронхите и белия дроб, протичащи с абнормална бронхиална секреция и нарушен транспорт на секрета (храчки). MUCOSOLVAN CAPS L.A. 75 MG 10, Boehringer Ingelheim, Бьорингер, Биорингер - Амброксолов хидрохлорид, МУКОСОЛВАН / MUCOSOLVAN капсули с удължено освобождаване 75 мг x 10 бр. - Boehringer Ingelheim, mykosolvan

      Shop now »
      Цена: 8.29лв.
    • Хеделикс Сироп / Hedelix Syrup х100 мл - Ewopharma

      Растителен лекарствен продукт с екстракт от бръшлян, предназначен за кашлица, придружена от секрет. Сиропът се използва за симптоматично лечение на кашлица при остри и хронични възпалителни заболявания на дихателните пътища.
      хеделикс hedeliks hedelyx hedelyks sirop evofarma evopharma евофарма , HEDERA HELIX, бръшлян сироп

      Shop now »
      Цена: 8.19лв.
    • СИНЕКОД Капки / SINECOD Drops х20 мл - Novartis

      за симптоматично лечение на кашлица от различен произход; за потискане на кашлицата; СИНЕКОД разтвор / SINECOD drops х 20мл - Novartis, SINECOD DROPS 7.5 % 1 20 ML - СИНЕКОД Перорални капки, sinekod kapki, Novartis, Новартис- разтвор съдържащ активното вещество бутамиратов цитрат, което принадлежи към групата лекарствени средства за потискане на кашлицата; СИНЕКОД Разтвор при Кашлица / SINECOD Drops х20 мл - Novartis, sinekod raztvor pri kashlica, cinekod drobs, капки, kapki

      Shop now »
      Цена: 7.19лв.
    • СИНЕКОД сироп / SINECOD syrup х200 мл - Novartis

      за симптоматично лечение на непродуктивна кашлица, за потискане на кашлицата преди и след хирургични процедури и бронхоскопия, при коклюш. СИНЕКОД сироп / SINECOD syrup х 200 мл - Novartis, Sinecod Novartis, Новартис, sine kod sirop, сине код , cinekod, cine kod, syrop

      Shop now »
      Цена: 8.85лв.
    • СИНЕКОД / SINECOD - 10 тaблетки х50мг - Novartis

      за симптоматично лечение на кашлица от различен произход; при упорита кашлица; при коклюш; за подтискане на кашлицата преди хирургическа процедура; за подтискане на кашлицата преди бронхоскопия; при суха кашлица; при непродуктивна кашлизаСИНЕКОД / SINECOD тaб. 50мг x 10 - Novartis Sinecod tabl., Novartis, Новартис

      Shop now »
      Цена: 7.25лв.
    • АцеЦис Акут 600 мг Прах за Перорален Разтвор / AceCys Acute 600 mg Powder for Oral Solution х10 сашета - Chemax Pharma

      АцеЦис акут е лекарство, което съдържа ацетилцистеин, втечнява секрета в бронхите, улеснява отхрачването и подобрява дишането. АцеЦис акут се прилага при заболявания на дихателната система, свързани с повишено образуване и затруднено отделяне на бронхиален секрет, като остър и хроничен бронхит (възпаление на бронхите), бронхиектазии (трайно разширение на бронхите), хронична обструктивна белодробна болест (продължително заболяване на белия дроб, протичащо с кашлица, отделяне на голямо количество храчки и затруднено дишане), муковисцидоза (вродено заболяване, придружено с образуване на гъст секрет в белите дробове и други органи); Аце Цис Акут 600 мг Прах за Перорален Разтвор / Ace Cys Acute 600 mg Powder for Oral Solution х10 сашета - Chemax Pharma; acecis akut, acut, aцецис акут, асесис акут

      Shop now »
      Цена: 8.69лв.
    • Мукоплант Експекторант с Бръшлян Сироп / Mucoplant Expectorant Ivy Syrup х100 мл - Dr. Theiss

      Мукоплакт експекторант с бръшлян е растителен лекарствен продукт, който се използва за откашляне при продуктивна кашлица. Подходящ за: Възрастни и деца над 2 години; Мукоплант Експекторант с Бръшлян Сироп / Mucoplant Expectorant Ivy Syrup х100 мл - Dr.Theiss, муко плант, mukoplant ekspektorant s brushlqn sirop, д-р тайс

       

      Shop now »
      -15%
      Цена: 5.39лв.
      Каталожна цена: 6.35лв.
      отстъпка
      Отстъпка
      Цена: 5.39лв.
      Каталожна цена: 6.35лв.
      Отстъпка: 0.96лв. (15.19%)
    • Умкалор / Umckalor х15 филмирани таблетки - Dr. Willmar Schwabe

      Умкалор е лекарствен продукт без рецепта за лечение на кашлица и простудни заболявания. Показан е при остри инфекции на дихателните пътища и УНГ-областта, като бронхити и синузити. Подходящ за: Възрастни и деца над 6 години; Умкалор / Umckalor х15 филмирани таблетки - Dr. Willmar Schwabe, umkalor, umcalor, умка лор, д-р швабе, натурпродукт

      Shop now »
      Цена: 17.29лв.
    • Анзибел Ментол / Anzibel Menthol х20 таблетки за смучене - Nobel Pharma

      за локално и временно симптоматично облекчаване на умерени инфекциозни и възпалителни заболявания на устната кухина: - възпалено гърло - стоматит - гингивит, Успокоява болката и дразненето в гърлото. Намалява зачервяването на устната кухина и венците. Оказва бактерициден и бактериостатичен ефект; Анзибел Ментол / Anzibel Menthol х20 таблетки за смучене - Nobel Pharma, anzi bel mentol, анзи бел , anzibell mentol, анзи белл, нобел фарма

      Shop now »
      Цена: 5.65лв.
    • Анзибел Мед и Лимон / Anzibel Honey and Lemon х20 таблетки за смучене - Nobel Pharma

      за локално и временно симптоматично облекчаване на умерени инфекциозни и възпалителни заболявания на устната кухина: - възпалено гърло - стоматит - гингивит, Успокоява болката и дразненето в гърлото. Намалява зачервяването на устната кухина и венците. Оказва бактерициден и бактериостатичен ефект; Анзибел Мед и Лимон / Anzibel Honey and Lemon х20 таблетки за смучене - Nobel Pharma, anzi bel med i limon, анзи бел , anzibell, анзи белл, нобел фарма

      Shop now »
      Цена: 5.65лв.
    • Анзибел Класик / Anzibel Classic х20 таблетки за смучене - Nobel Pharma

      за локално и временно симптоматично облекчаване на умерени инфекциозни и възпалителни заболявания на устната кухина: - възпалено гърло - стоматит - гингивит, Успокоява болката и дразненето в гърлото. Намалява зачервяването на устната кухина и венците. Оказва бактерициден и бактериостатичен ефект; Анзибел Класик / Anzibel Classic х20 таблетки за смучене - Nobel Pharma, anzi bel klasik, анзи бел , anzibell klasic, анзи белл, нобел фарма

      Shop now »
      Цена: 5.65лв.
    • Флудитек 5% Сироп за Възрастни / Fluditec 5% Syrup for Adults х125 мл - Innotech

      ФЛУДИТЕК, СИРОП ЗА ВЪЗРАСТНИ, 5%, 125 мл Сироп за възрастни, Това лекарство е предназначено за възрастни и деца над 15 год. за лечение на заболявания на дихателните пътища, съпроводени със затруднено отхрачване, за откашляне на бронхиалната секреция. Продуктивната кашлица е основна част от защитната бронхопулмонарна система на организма и тя трябва да бъде поддържана добре, особено при хронично болни със затруднено отхрачване; Флудитек 5% Сироп за Възрастни / Fluditec 5% Syrup for Adults х125 мл - Innotech, fluditek sirop za vuzrastni, inoteh, иннотех, инотех

      Shop now »
      Цена: 6.85лв.
    • АцеЦис 200 мг Прах за Перорален Разтвор / AceCys 200 mg Powder for Oral Solution х20 сашета - Chemax Pharma

      АцеЦис е лекарство, което съдържа ацетилцистеин. Той втечнява секрета в бронхите, улеснява отхрачването и подобрява дишането. АцеЦис се прилага при заболявания на дихателната система, свързани с повишено образуване и затруднено отделяне на бронхиален секрет, като остър и хроничен бронхит (възпаление на бронхите), бронхиектазии (трайно разширение на бронхите), хронична обструктивна белодробна болест (продължително заболяване на белия дроб, протичащо с кашлица, отделяне на голямо количество храчки и затруднено дишане), муковисцидоза (вродено заболяване, придружено с образуване на гъст секрет в белите дробове и други органи); Аце Цис 200 мг Прах за Перорален Разтвор / Ace Cys 200 mg Powder for Oral Solution х20 сашета - Chemax Pharma, ацецис прах, acecys, acecis, химакс фарма

      Shop now »
      Цена: 5.79лв.
    • Мукософт / Mucosoft 600 мг сашета х 10- Adipharm

      за втечняване и улесняване отхрачването на жилавите бронхиални секрети при остри и хронични заболявания на бронхите и белите дробове, като: трахеобронхити, бронхити, пневмонии, муковисцидоза.Мукософт / Mucosoft 600 мг сашета х 10- Adipharm, адифарм, mykosoft, mukosoft

      Shop now »
      Цена: 8.79лв.
    • Имунотрофина / Immunotrofina перорален спрей за суха кашлица- 30 мл.- DMG

      за симптоматично лечение на суха, непродуктивна кашлица, пресипналост, загуба на глас при деца и възрастни.Имунотрофина / Immunotrofina перорален спрей за суха кашлица- 30 мл.- DMG

      Shop now »
      Цена: 15.55лв.
    • ЦЕФАБРОНХИН / CEFABRONCHIN разтвор х 50 мл- Sevex Pharma

      за улесняване на отхрачването и намалява болките в гърлото, причинени от грип и настинка, Cefabronhin ЦЕФАБРОНХИН / CEFABRONCHIN разтвор х 50 мл- Sevex Pharma, Севекс Фарма, Цефабронхин улеснява отрачването и намалява болките в гърлото, причинени от грип и настинка,

      Shop now »
      Цена: 11.49лв.
    • ЛИБЕКСИН при суха кашлица без секрет/ LIBEXIN таблетки 100 мг x 20 бр. -Sanofi

      При остра и хронична, главно суха кашлица (такава при която не се отделят секрети). За подготовка при провеждане на бронхоскопия и бронхографично изследване за подтискане на кашлицата. LIBEXIN TABS 100 MG 20, Санофи, Sanofi, Libeksin, ЛИБЕКСИН / LIBEXIN таблетки 100 мг x 20 бр. -Sanofi

      Shop now »
      Цена: 7.85лв.
    • АМБРЕКС / AMBREX сироп за деца против кашлица 15мг/5мл х 100мл- Nobel Pharma

      при остри и хронични заболявания на дихателната система, протичащи с образуване на гъст секрет в дихателните пътища; за втечняване на бронхиалния секрет, засилва ефекта на ресничките на бронхиалната лигавица, което води до усилено отделяне на секрета. АМБРЕКС / AMBREX сироп за деца против кашлица 15мг/5мл х 100мл- Nobel Pharma, Нобел Фарма, ambreks sirop protiv kashlica za deca

      Shop now »
      Цена: 4.49лв.
    • АМБРЕКС / AMBREX сироп 30мг/5мл х 150мл.- Nobel Pharma

      при пациенти с остри или хронични респираторни заболявания придружени със секреторни нарушения, като: Бронхити; Бронхиална астма, със затруднено отделяне на секрет; втечнява бронхиалния секрет, засилва ефекта на ресничките на бронхиалната лигавица, което води до усилено отделяне на секрета. Бронхиектазии. АМБРЕКС / AMBREX сироп 30мг/5мл х 150мл.- Nobel Pharma, Ambrex, ambreks sirop za kashlitsa

      Shop now »
      Цена: 6.49лв.
    • ТУСАВИТ / TUSSAVIT сироп за кашлица х 250гр - Montavit

      за облекчаване на кашлицата при катари на горните дихателни пътища, простуди, инфекции и възпаление на лигавицата на устната кухина и фаринкса. ТУСАВИТ / TUSSAVIT сироп за кашлица х 250гр - Montavit Tussavit e растителен лекарствен продукт , tysavit, Монтавит

      Shop now »
      Цена: 9.65лв.
    • ТАВИПЕК / TAVIPEC капсули х 20 - Montavit

      отхрачващо средство, което улеснява експекторацията на гъстия, жилав секрет като го втечнява и активно го придвижва към устната кухина, за да подпомогне неговото отделяне. Притежава изразен антимикробен ефект и повишава защитните сили на организма;като отхрачващо и спомагателно средство към антибиотичното лечение приостър и хроничен бронхит (възпаление на бронхиалните пътища); бронхиектазии (разширение на бронхиалните пътища); кашлица при пушачи; синузит (възпалени синуси); tavipek, Tavipec, ТАВИПЕК / TAVIPEC капс. х 20 - Montavit, Монтавит

      Shop now »
      Цена: 5.45лв.
    • ТУСАВИТ / TUSSAVIT сироп за кашлица х 125гр - Montavit

      за облекчаване на кашлицата при катари на горните дихателни пътища, простуди, инфекции и възпаление на лигавицата на устната кухина и фаринкса. ТУСАВИТ / TUSSAVIT сироп за кашлица х 125гр - Montavit Tussavit e растителен лекарствен продукт , tysavit

      Shop now »
      Цена: 5.79лв.
    • ТАВИПЕК / TAVIPEC капсули х 30 - Montavit

      отхрачващо средство, което улеснява експекторацията на гъстия, жилав секрет като го втечнява и активно го придвижва към устната кухина, за да подпомогне неговото отделяне. Притежава изразен антимикробен ефект и повишава защитните сили на организма;като отхрачващо и спомагателно средство към антибиотичното лечение приостър и хроничен бронхит (възпаление на бронхиалните пътища); бронхиектазии (разширение на бронхиалните пътища); кашлица при пушачи; синузит (възпалени синуси); tavipek, Tavipec, ТАВИПЕК / TAVIPEC капс. х 30 - Montavit, Монтавит

      Shop now »
      Цена: 7.55лв.
    • БРОНХОЛИТИН / BRONCHOLYTIN сироп. 125мл - Sopharma

      за потискане на кашлицата, разширява бронхите и втечнява секрецията в дихателните пътища. БРОНХОЛИТИН / BRONCHOLYTIN сироп. 125мл - Sopharma, broncholitin, BRONCHOLYTIN SYRUP 1 125 ML - Бронхолитин сироп е комбиниран лекарствен продукт

      Shop now »
      Цена: 2.99лв.
    • АМБИКСОЛ / AMBIXOL сироп 3мг/1мл 100мл - Sopharma

      за улесняване на отхрачването и облекчаване на кашлицата при остри и хронични заболявания на дихателната система, които са свързани с образуването на гъст секрет в дихателните пътища. Амбиксол сироп съдържа активното вещество амброксолов хидрохлорид, което втечнява гъстия секрет в бронхите, образуващ се при различни заболявания на дихателните пътища. По този начин се улеснява отделянето му, облекчава се кашлицата и се подобрява дишането. АМБИКСОЛ / AMBIXOL сироп 3мг/1мл 100мл - Sopharma, ambiksol, AMBIXOL SYRUP 15 MG /5ML 1 100 ML, Sopharma

      Shop now »
      Цена: 2.89лв.
    • АМБРО / AMBRO тaб. 30мг x 20- Sandoz

      за освобождаване на секрета при белодробни заболявания, свързани с образуването на вискозен секрет (експекторант); при секретолитична терапия на остри и обострени хронични заболявания на бронхите и белите дробове, придружени с вискозен секрет. AMBRO TABS 30 MG 20 - Ambro®; АМБРО / AMBRO тaб. 30мг x 20- Sandoz

      Shop now »
      Цена: 5.95лв.
    • АМБРО / AMBRO р-р 100мл.- Sandoz

      за втечняване и освобождаване на секрета при белодробни заболявания, свързани с образуването на вискозен секрет (Амбро е експекгорант). Втечняването на секрета улеснява неговото отхрачване. AMBRO SOLUT. 3 MG 1 100 ML - Амбро разтвор; АМБРО / AMBRO р-р 100мл.- Sandoz

      Shop now »
      Цена: 3.65лв.
    • ГЕЛОМИРТОЛ /ГЕЛОМИРТОЛ капс. 120мг x 20- G. Pohl-Boskamp

      за симптоматично лечение на остри и хронични бронхити и синуити. ГелоМиртол форте повлиява секрецията и кашлицата при заболявания на дихателните пътища, втечнява сгъстения секрет, засилва отделянето му, улеснява отхрачването и има противовъзпалителен ефект. Gelo Myrtol, ГЕЛОМИРТОЛ /ГЕЛОМИРТОЛ капс. 120мг x 20- G. Pohl-Boskamp, gelomirtol

      Shop now »
      Цена: 7.69лв.
    • АЦЦ КИД СИРОП / ACC KID SYRUP х75 мл - Sandoz

      За втечняване на вискозния секрет в респираторния тракт и улесняване отхрачването при заболявания на дихателната система, свързани с образуването на много жилав секрет. ACC 100 SACHETS 20 .1 G - АСС® 100, Сандоз, Sandoz ацеце кид, ACC KID, АЦЦ КИД СИРОП / ACC KID SYRUP х75 мл - Sandoz, acece kid sirop, сандоз

      Shop now »
      Цена: 6.49лв.
    • ГЕЛОМИРТОЛ ФОРТЕ / GELO MYRTOL FORTE капсули х 20- G. Pohl-Boskamp

      за симптоматично лечение на остри и хронични бронхити и синуити; бронхопневмонии, ХОББ. ГЕЛОМИРТОЛ ФОРТЕ / GELO MYRTOL FORTE; ГЕЛОМИРТОЛ ФОРТЕ / GELO MYRTOL FORTE капсули х 20- G. Pohl-Boskamp

      Shop now »
      Цена: 8.19лв.
    • ХЕКСОРАЛ / HEXORAL спрей за гърло х 40мл.- Pfizer PGM

      като поддържащо локално лечение на възпалителни и инфекциозни заболявания на гърлото и устата, както и тежки гнойни заболявания на устата и гърлото, протичащи с фебрилитет и изискващи лечение с антибиотици или сулфонамиди; За предотвратяване на суперинфекция; Преди и след хирургически намеси в областта на устата и гърлото; За устна хигиена в случай на общи заболявания; Против лош дъх, специално при тумори в разпад в устата и гърлото; Като допълнително средство при лечение на простудни състояния; срещу повечето болестотворни микроорганизми в устата и гърлото.ХЕКСОРАЛ / HEXORAL спрей за гърло х 40мл.- Pfizer PGM, Hexoral Спрей, heksoral sprei

      Shop now »
      Цена: 9.35лв.
    • ЕКСПЕКТОРАНС Nо 5 / EXPECTORANS Nо 5 сироп х 90мл - Chemax Pharma

      При остри заболявания на бронхите и белия дроб, съпроведени с гъст бронхиален секрет /бронхит, астма, възпалителни заболявания на горните дих. пътища/, кашлица, активна съставка - екстракт от лечебна ружа, дива мащерка, анасоново масло, оказва отхрачващо и противомикробно действие, разтваря гъстия бронхиален секрет и улеснява неговата експекторация, улеснява отхрачването и изкашлянето, успокоява кашлицата. Химакс Himax Expectorans 5, Eкспекторанс 5, ЕКСПЕКТОРАНС Nо 5 / EXPECTORANS Nо 5 сироп х 90мл - Chemax Pharma

      Shop now »
      Цена: 3.42лв.
    • ФЛУИМУЦИЛ / FLUIMUCIL сашета 100мг x 20- Zambon

      като секретолитична терапия при остри и хронични заболявания на бронхите и белия дроб, свързани с нарушения в образуването и транспорта на бронхиалния секрет, като: остър бронхит, хроничен бронхит и неговите усложнения, белодробен емфизем, муковисцидоза, бронхиектазии.Fluimucil sache, ФЛУИМУЦИЛ / FLUIMUCIL сашета 100мг x 20- Zambon

      Shop now »
      Цена: 6.41лв.
    • ФЛУИМУЦИЛ / FLUIMUCIL ефервесцентни таблетки без захар 600 мг x 10-Zambon

      като секретолитична терапия при остри и хронични заболявания на бронхите и белия дроб, свързани с нарушения в образуването и транспорта на бронхиалния секрет, като: остър бронхит, хроничен бронхит и неговите усложнения, белодробен емфизем, муковисцидоза, бронхиектазии. Fluimucil eff. tabl, ФЛУИМУЦИЛ / FLUIMUCIL ефервесцентни таблетки без захар 600 мг x 10-Zambon

      Shop now »
      Цена: 9.65лв.
    • ФЛУИМУЦИЛ / FLUIMUCIL сашета 200мг x 20- Zambon

      като секретолитична терапия при остри и хронични заболявания на бронхите и белия дроб, свързани с нарушения в образуването и транспорта на бронхиалния секрет, като: остър бронхит, хроничен бронхит и неговите усложнения, белодробен емфизем, муковисцидоза, бронхиектазии; Fluimucil sache, ФЛУИМУЦИЛ / FLUIMUCIL сашета 200мг x 20- Zambon

      Shop now »
      Цена: 8.75лв.
    • ПРОСПАН / PROSPAN разтвор x 20мл- Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG

      за облекчаване на кашлицата; при заболявания на въздухоносните пътища, се дължи на секретолитичните, спазмолитичните и антитусивните свойства на гликозидните сапонини. Проспан разтвор, Prospan raztvor, Prospan solutio , Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG

      Shop now »
      Цена: 9.09лв.
    • СУДАФЕД БРОНХО МЕНТОЛ / SUDAFED BRONCHO MENTOL сироп против кашлица 150 мл- Ecopharm

      за облекчаване на гръдна (продуктивна) кашлица, като втечнява бронхиалния секрет и улеснява откашлянето, а кашлицата става по-продуктивна. СУДАФЕД БРОНХО МЕНТОЛ / SUDAFED BRONCHO MENTOL сироп против кашлица 150 мл- Ecopharm перорален разтвор съдържа гвайфенезин, който е вид лекарство, наречено експекторант.

      Shop now »
      Цена: 7.29лв.
    • СОЛВОЛАН / SOLVOLAN таб. 30мг x 20- KRKA

      за намаляване на жилавостта и гъстотата на бронхиалната лигавица, за улесняване на отхрачването, облекчава затрудненото дишане, потиска кашличния рефлекс и повишава устойчивостта към респираторни инфекции.SOLVOLAN, СОЛВОЛАН / SOLVOLAN таб. 30мг x 20- KRKA

      Shop now »
      Цена: 2.95лв.
    «1 2» Страница 1 от 2